رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد:”دفاع مقدس دفاع ازانسانیت، شرف، وجدان وتمامیت ارضی و آزادی بود”

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد مهندس اسماعیل نورمحمدی به مناسبت هفته دفاع مقدس دریک مصاحبه اختصاصی باروابط عمومی موسسه گفت: حقیقتا دفاع مقدس تنها دفاع از خاک یک کشور نبود بلکه دفاع از انسانیت وارزشها نیز بود.

وی بااشاره به نقش راهبردی وکلیدی امام راحل ره در تبیین چگونگی ادامه جنگ بادشمن بعثی ادامه داد: راهبرد حضرت امام (ره) در این پیروزی ها تکیه بر بسیج مردمی و نقش هم افزا و تکمیل کننده ارتش و سپاه و سایر نیروهای مسلح در کنار یکدیگر برای انهدام و هزیمت لشکر صدام بود.

 مهندس نورمحمدی بابیان این نکته که  ما تا کنون در بحث فرهنگ ایثار و شهادت متاسفانه زیر بنایی کار نکرده ایم افزود: بیشترین فعالیت های ما در حد بنر  و پوستر بوده است وبه نوعی از زیربنایی کار کردن مغفول مانده ایم و آنطور که باید وشاید نتوانسته ایم حس شهادت و ایثار و دفاع را در دلها زنده داریم.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد تصریح کرد:از نگاه مدیریتی باید  فرهنگ ایثار را در هر سنگری ازجمله سنگراقتصادی زنده نگه داریم وما می بایستی چنین فرهنگی را احیا کنیم و افرادی که در مجموعه هائی همچون کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد فعالیت دارند باید به عنوان الگوهای خط مقدم مبارزه بافشار اقتصادی  مورد توجه قرارگیرند لذامعتقدم که هفته دفاع مقدس فرصت خوبی برای طرح این موضوع است.

عضوهیئت امناءموسسه صنعتی گوشت مشهد باتاکید استفاده از نیروهای متخصص وخبره خصوصا نسل جوان تاکیدکرد:جوانهای ما بسیار شایسته هستند و همین افراد در جنگ بودند که بستر و فضا برایشان فراهم شد تا از کشورشان دفاع کنند واگرهم اینک فضای مناسب در اختیار آنان قرار گیرد دراین جنگ تحمیلی اقتصادی قطعا به پیروزی خواهیم رسید

وی درخاتمه بر بهره گیری از رشادت های یاران اباعبدا…الحسین ونیز درسهای واقعه عاشورا در راستای مبارزه با استکبار جهانی تاکید ورزید.

 روابط عمومی وامور بین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *