رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد درآستانه هفته دولت: “ثبات ، پایداری واقتداردولت ونظام اسلامی درگرو همراهى ملت با دولت و پشتیبانى مردم از آن است.”

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد مهندس اسماعیل نورمحمدی رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد ضمن تبریک به مناسبت هفته دولت گفت: اگر حکومتی به  ارزشهاى انسانى، اخلاقى و اسلامى ارج نهد و خودش را خدمت گزارمردم بداند بطور قطع ویقین قدرت های خارجى نمیتوانند او را تحت تاثیر قرار بدهند.

وی بااشاره به در صحنه بودن مردم در وقایع روز مره افزود: مهمترین عامل تداوم ثبات  یک دولت و اقتدار آن درجامعه جهانی  تا وقتی است که یک صدائی  ملت و پشتیبانى مردم  آن را به همراه داشته باشد.

مهندس نورمحمدی با یاد و خاطره ونیز گرامیداشت شهیدان رجایى و باهنر ادامه داد: هفته دولت فرصتى است جهت ارج نهادن به کوشش ها وزحماتی که انجام شده ونیز درنگی است برافزودن  تلاشی که مسئولان متعهد کشور باید انجام دهند.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد با اشاره به نامه امام علی (ع) به مالک اشتر درباره تکبر و غرور ریاست بیان نمود: اگر قدرت ومقام وتنگ نظری، یک مدیر یا مسئول را دچار تکبر و یا خود بزرگ بینى کند  آنگاه سرکشی ها وتندروی ها جایگزین تعقل می گردد ودر اینصورت قدرت جامعه اسلامی رو به اضمحلال می رود.

عضوهیئت امناء موسسه تصریح نمود:ازآنجائی که موسسه صنعتی گوشت مشهد یک نهاد عمومی وزیرمجموعه سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی  است لذا وظیفه اصلی خود را خدمت به زائرین ومجاورین امام همام علی ابن موسی الرضا (ع) می داندودر این راستا ودرجهت خدمت رسانی هرچه بهتر به آنان، از سال گذشته نسبت به افزایش کمیت وکیفیت محصولات تولیدی خود با صرف هزینه های بسیاری نسبت به بهینه سازی ابنیه ونیز ارتقاء تجهیزات وتاسیسات موسسه اقدام نموده است .

وی همچنین بر همصدائی ویک پارچگی ملت ونیز حمایت ازتولیدات ملی در راستای تحقق بخشیدن به اقتصاد مقاومتی درمقابله با تحریم های ناعادلانه بیگانگان، تاکید ورزید.

 واحد روابط عمومی وامور بین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *