رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد از توزیع کتاب به همراه طرح سئوالات مسابقه در بین کارکنان کشتارگاه  در هفته  کتابخوانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد مهندس اسماعیل نور محمدی به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی اقدام به توزیع کتابی با عنوان “اصول وروش های دعوت فرزندان به نماز ” به همراه سئوالات مسابقه ای مربوط به همان کتاب نمود.

این اقدام شایسته که باهمکاری ستاد اقامه نماز مشهد صورت پذیرفت به شدت مورد استقبال کارکنان موسسه صنعتی گوشت مشهد قرار گرفت.

مهندس نورمحمدی با اشاره به اهمیت کتاب و رواج فرهنگ کتابخوانی گفت:ما نباید به کتابخوانی بعنوان یک امر مناسبتی بنگریم بلکه مطالعه باید جزء نیاز روزانه فرهنگ ما شمرده شودو تا زمانی که این فرهنگ کتاب و کتابخوانی جا نیفتد ، جهل جای ترویج آن را خواهد گرفت.

وی باتاکید براینکه نسیم معرفت از سوی کتاب باعث هدایت تفکر آدمی به سمت اندیشه ناب می گردد افزود:کتاب همانند خورشید، فضای زندگی آدمی را روشن می سازد ویاعث رشد اندیشه ها و کردارها و نیز رونق زیبایی ها و طراوت می گردد.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد با تصریح براهمیت نقش کتاب برفرهنگ اشاعه نماز بیان داشت: نماز آدمی را را برای اوج و پرواز بسوی کمال الهی آماده می سازدو در پرتو کتاب های عقیدتی –اسلامی  است که شکوفایی، سرسبزی و بالندگی فرهنگ دینی ما به اوج می رسد.

این مقام مسئول ضمن اشاره به ترغیب فرزندان به نماز توسط والدین گفت:نماز والاترین جایگاه را در گستره های فردی و اجتماعی داراست با نماز است که دل ها می درخشد و پیوسته بر زندگانی نورافشانی خواهد کرد.

وی در خاتمه از تمامی پرسنل خواست که ضمن مطالعه دقیق کتاب مذکور وپاسخگوئی به سئوالات مربوطه در مسابقه مذکور شرکت نمایند.

روابط عمومی واموربین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *