رئیس موسسه موسسه صنعتی گوشت مشهددر برگزاری مجمع عمومی فوق العاده شرکت تعاونی کشتارگاه اعلام کرد:

” ارتقاءارائه خدمات کیفی وکمی توسط اعضاء تعاونی ونیزرشداقتصادی آن یکی از سیاست های مدیریتی موسسه می باشد”

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد روز سه شنبه ۲۷ آذر ماه مجمع عمومی فوق العاده شرکت تعاونی تولید وتوزیع کارگران موسسه صنعتی گوشت مشهد باشرکت اکثریت اعضاء تشکیل شد.

دراین جلسه که با تلاوت آیاتی چند ازکلام الله مجیدآغازگردید مهندس نورمحمدی رئیس موسسه طی سخنانی گفت: خوشبختانه با تغییر مدیریتی که در تعاونی صورت گرفته زمینه همکاری های فیمابین موسسه وتعاونی به شکل مطلوبی فراهم گردیده است به شکلی که اگر اعضاء آمادگی آن را داشته باشند کلیه ظرفیتهای بالقوه وبالفعل  درموسسه ازطریق آنان صورت پذیرد.

وی بانام بردن ازموسسه بعنوان معدن طلا افزود: این یک فرصت طلائی است که ازاین معدن طلا همگی سهیم باشند بشرطی که اعضاء بر تلاش و همت شان بیفزایند.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد بر تجمیع دارائی های شرکت تعاونی ونیز هدایت آن به سمت اقتصادی پویا تاکید ورزید.

سپس محمودیان نماینده اداره تعاون ضمن اعلام نمودن رسمیت جلسه از حاضرین خواست که یک نفربه عنوان رئیس مجمع، یک نفرمنشی ودونفر ناظر کاندیدگردند تا بوسیله رای گیری افراد درپشت میزهای خود قرار گیرند.

مهندس مسعودنعمتی زاده که به عنوان رئیس مجمع انتخاب گردیده بود از رضاجمشیدی مدیرعامل تعاونی خواست که به ارائه گزارش عملکرد وتراز مالی بپردازد.

جمشیدی طی سخنانی از اعضاء خواست که نهایت تلاش خود را درتعامل فیمابین موسسه وتعاونی را بنمایند وپیشنهاد فروش ویلاهای شمال جهت تجمیع سرمایه در گردش را تحقق بخشند.

وی بااشاره به روند صعودی سود بخشی قسمت های مختلف تعاونی ازجمله نانوائی،رستوران ، گلخانه و… افزود: خوشبختانه باتدابیر اندیشیده شده بخش های مذکور که تقریبا زیان ده بودند به مرحله سوددهی رسیده است که این سوددهی به صورت صعودی همچنان دامه دارد.

سپس رای گیری به عمل آمد و در نتیجه فروش ویلاهای شمال ، اخذ اعضاء تعاونی جدید و نیز تغییر روزنامه کثیرالانتشار به تصویب رسید.

روابط عمومی وامور بین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *