رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد درگرامیداشت ۱۴ مهر روزملی دامپزشکی:
” نقش بسزای دامپزشکی در بهداشت عمومی بعنوان خادمان و منجیان جامعه “

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد مهندس اسماعیل نورمحمدی درجمع مسئولین وکارکنان دامپزشکی شاغل در کشتارگاه صنعتی گوشت مشهد باتبریک و گرامیداشت روزدامپرشکی گفت:سلامت، بهداشت و امنیت غذایی یکی از مقوله های مهم و اساسی در زندگی جوامع بشری است لذا  بی تردید باید اذعان نمود که دامپزشکی دربهداشت عمومی و ارتقاء سلامت جامعه نقش بسیار مهم و بسزایی دارد.

وی افزود:ازآنجائی که امروزه بخش عمده ای از غذای انسانها از طریق دام و فرآورده های دامی تأمین می شود لذا بیش از بیش  اهمیت حضور و نظارت های دامپزشکان احساس می گردد.

رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهدباتاکید بررعایت موازین ایمنی وبهداشتی در کشتارگاه صنعتی گوشت مشهداظهار داشت:  یکی از پارامترها وشاخصه های بک جامعه سالم رعایت اصول بهداشتی و ایجاد امنیت و سلامت غذائی است و روز دامپزشکی فرصتی است مغتنم جهت شناساندن این خدمات به مردم عزیز ما .

مهندس نورمحمدی  تصریح کرد: از آنجائی که دامپزشکان در حوزه پیشگیری از وقوع بیماریهای مشترک بین انسان و دام تلاشی خستگی ناپذیری را متحمل می شوند لذا همکاری بیش از بیش دست اندرکاران کشتارگاه صنعتی مشهد با عزیزان دامپزشک شاغل دراین موسسه می تواند امنیت در عرصه سلامت غذایی را تداوم بخشد.

عضو هیئت امناء ورئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد با اهداء لوح تقدیر ازتلاش و خدمات ارزشمند دامپزشکان و کارکنان شریف این حوزه درموسسه صنعتی گوشت مشهد که در حال خدمت رسانی به مردم می باشند ازآنان بعنوان خادمان ومنجیان سلامت جامعه قدردانی به عمل آورد.

گفتنی است روز  ۲۸ آوریل توسط سازمان بهداشت جهانی (OIE) و انجمن دامپزشکی جهانی (WVA)،  به عنوان «روز جهانی دامپزشکی» نامگذاری شده است.

 روابط عمومی وامور بین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *