رئیس موسسه گوشت صنعتی مشهدازبرگزاری دوره آموزشی آشنائی با بیماری کروناوآنفولانزا خبرداد

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد کلاس  آموزشی پیشگیری ومبارزه با بیماری ناشناخته وجدید کرونا و همچنین آنفولانزا  باسخنرانی مهندس سید محمد رزاقی مسئول مدیریت بیماریهای مرکز بهداشت شماره ۵ مشهد  در موسسه جهت تمامی کارکنان شاغل درکشتارگاه برگزار گردید.
مهندس سید مجید موسوی رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد بااشاره به هدف ازبرگزاری این کلاس ها گفت: بدیهی است که هرچه سطح آموزش پرسنل ارتقاء یابد طبیعتا آگاهی آنان نسبت به خطرات بیماریهای ویروسی ناشناخته از جمله کرونا افزایش خواهد یافت که به تبع آن سلامت فردی ودرنتیجه ارتقاء ایمنی بهداشت جامعه را به دنبال خواهد داشت.
وی افزود: آگاهی پرسنل از انواع این بیماری ها ونیز برگزاری روتین و دوره ای این چنین کلاسهائی از اصولی ترین مبانی مدیریتی این موسسه می باشد.
عضوهیئت امناءموسسه صنعتی گوشت مشهد باذکر این نکته که کشتارگاه  محیطی است که مستقیما با سفره غذائی مردم در ارتباط است  ادامه داد: نظر به این ارتباط مستقیم بار مسئولیتی ما درقبال حفظ ایمنی وسلامت بهداشت غذائی جامعه مضاعف می گردد لذا ما درتلاشیم که علاوه بر برگزاری دوره های آموزشی بهداشت فردی و خصوصا بیماری های مشترک دام وانسان بر آموزش بهداشت روحی آنان گامهای موثری برداریم لذا تلاش ما براین است که علاوه برتلطیف فضای محیطی، نسبت به برگزاری کلای های روانشانسی بااستفاده از اساتید متخصص دانشگاهی اقدام نمائیم.
این مقام مسئول ضمن تصریح براین نکته که این دوره های آموزشی  درراستای اهداف نظام سلامت جامعه می باشد بر لزوم شرکت تمامی پرسنل وکارکنان موسسه در این دوره های آموزشی تاکید ورزید.
همچنین مهندس سید محمدرزاقی ضمن بیان اینکه ویروس کرونا درنوع عملکرد شبیه بیماری آنفولانزا می باشد ضمن بیان مراقبت در تماس های روزانه خود بر عدم توجه به شایعات گسترده در جامعه در رابطه با این بیماری تاکید ورزید.

 

محسن امامی مسئول روابط عمومی وامور بین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *