نماینده مجلس شورای اسلامی دربازدید ازموسسه صنعتی گوشت مشهد:

“این مجموعه مرکزی است که تمام موارد بهداشتی وشرعی درآن بخوبی رعایت میگردد”

به گزارش روابط عمومی واموربین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد درساعت شش وسی دقیقه بامداد پنجشنیه یکم اسفند ماه حجت الاسلام والمسلمین نصرا…پژمانفر نماینده مردم مشهد درمجلس شورای اسلامی از سالن های ذبح دام وسایرقسمت های موسسه صنعتی گوشت مشهد بازدید به عمل آورد.

وی دراین بازدید طی یک مصاحبه اختصاصی با روابط عمومی موسسه در پاسخ به این سئوال که نسبت به دیدار سال گذشته خود چه تفاوت هائی را احساس می کنید گفت : موسسه صنعتی گوشت مشهد مجموعه ای است که تمامی موارد بهداشتی و پارامترهای شرعی درآن به خوبی رعایت  می گردد و  با تغییرات اساسی به وجود آمده نسبت به سال گذشته این انتظار می رود که این حرکت رو به جلو درراستای تضمین سلامت بهداشت غذائی همچنان تداوم یابد.

حجت الاسلام پژمانفردرخصوص پیگیری تحت پوشش قرارگرفتن کل موسسه در حوزه مشاغل سخت وزیان آور بیان داشت : درپیگیری های انجام شده علاوه برمطرح شدن مورد در کمیسیون اجتماعی مجلس ، موضوع به وزارت تعاون هم ارسال گردیده است ولی ازآنجائیکه این مسئله دارای بارمالی است می بایست بصورت لایحه ازطریق دولت به مجلس ارائه گردد.

وی اظهار امیدواری نمود که باهماهنگی مسئولین مربوطه بتواند این مژده را به کارگران این مجموعه بدهد که کل موسسه صنعتی گوشت مشهد تحت پوشش مشاغل سخت وزیان آور قرار گیرد.

همچنین مهندس سیدمجید موسوی رئیس موسسه صنعتی گوشت مشهد ضمن اظهار خرسندی ازبازدید نماینده مردم مشهد درمجلس ازاین مجموعه گفت:باتوجه به بازدید ایشان درسال گذشته ازاین کشتارگاه این موضوع درذهن متبادر می شود که یکی ازدغدغه های ایشان بازدید از این موسسه ونیز رصد بنگاه های اقتصادی است واین موضوع جای بسی قدردانی دارد لذا سعی ما براین است که چالش های پیش رو را به وی انتقال داده تا درتبدیل آنها به فرصت ، رایزنی های لازم صورت پذیرد.

این مقام مسئول درپاسخ به این سئوال که چه انتظاراتی ازیک نماینده مجلس درراستای مساعدت به مجموعه را دارید اظهار داشت : ازآنجائی که موسسه صنعتی گوشت مشهد بیش از دو دهه درراستای سلامت وبهداشت ونیز امنیت غذائی جامعه گام برداشته لذا انتظار درایم که علاوه بر اطلاع رسانی خدمات این موسسه به مردم عزیز و نیز مسئولان مربوطه ، در جهت مدارا نمودن با مجموعه های خدماتی گام های موثری برداشته شود.

خاطرنشان میگرددکه این نماینده مجلس در بهمن ماه سال گذشته ازاین کشتارگاه بازدیدبه عمل آورده بود.

محسن امامی – مسئول روابط عمومی وامور بین الملل موسسه صنعتی گوشت مشهد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *